28 de xullo

Presumido | Café Teatro Bajo 5 | 22:30

29 de xullo

Comando Radar | Aturuxo | 21:00

30 de xullo

Álex Rodríguez | Garufa | 21:30

Presumido | Playa Club | 21:30

Pauliña | Sala Mardi Gras | 22:30

31 de xullo

Wealman | Clavicémbalo | 23:00

Electra | Playa Club | 22:30

02 de agosto

Cuarteto Caramuxo | Sala Aturuxo | 21:00

03 de agosto

Ejazz | A ventana | 23:30

04 de agosto

Amaro Ferreiro | Café Teatro Bajo 5 | 22:30

Santi Araujo | A ventana | 23:30

05 de agosto

Amaro Ferreiro | Sala Náutico | 20:00

07 de agosto

Stoned At Pompeii | Sala Rebullón | 20:30

08 de agosto

García MC | Sala Rebullón | 22:00

Soul Jacket | A Pousada | 23:00

09 de agosto

Enxeito | Aturuxo | 13:00

Marcelo DoBode | Sala A Arca da Noe | 21:00

12 de agosto

Hot Chocolates | Sala Náutico | 20:00

Cuarteto Caramuxo | Aturuxo | 21:00

14 de agosto

A banda da loba | Sala A Fundación | 22:30

Ortiga | Sala A Pousada | 23:00

15 de agosto

Alo Django | Salason 

16 de agosto

Habelas hainas | Sala A Arca da Noe | 22:00

18 de agosto

La casa de los ingleses | Café Teatro Bajo 5 | 22:30

19 de agosto

Las Antonias | A ventana | 23:30

20 de agosto

Havana Soul | Garufa | 21:30

Dixie Town | Salasón

21 de agosto

A Quenlla | A Fundación | 22:30

Kings of the beach | Sala Guiōn | 23:59

22 de agosto

SonDaRúa | Sala Rebullón | 22:00

Bang 74 | Salason

Berta Franklin | JagerLounge | 23:00

25 de agosto

Alejandro Vargas Trío | Borriquita de Belém | 21:30

26 de agosto

Risco | Café C. Auriense  | 21:30

28 de agosto

Ortiga | La Iguana Club  | 23:30

29 de agosto

Bird lives | Club Clavicembalo | 23:00

Monoulious DOP | A Pousada  | 23:00

Víctor Coyote | El Contrabajo  | 22:00

30 de agosto

A banda da Balbina | Sala A Arca da Noe  | 22:00

01 de setembro

Tato Trío | Borriquita de Belém  | 21:30

02 de setembro

Phantom Dragsters | Café C. Auriense  | 21:30

03 de setembro

Le SuitBand | BâBâ Bar  | 21:00

Los Naipes | El Contrabajo | 22:00

04 de setembro

AAF’60  | La Pecera  | 22:30

Candorka | Casa das Crechas  | 21:00

Nüca | Sala Ruido  | 22:00

Caldo | Café C. Auriense  | 21:30

Caamaño & Ameixeiras | A ventana  | 23:30

05 de setembro

Frying Luras | La Pecera  | 22:30

Isius + Santi Araujo | La Iguana  | 23:30

Sabinaria | Garufa  | 21:30

The Bo Derek´s | Sala Guiōn  | 23:59

06 de setembro

Tanxugueiras | Sala Náutico | 20:00

09 de setembro

Os Forasteiros | Café C. Auriense  | 21:30

El Barullo Tango | Borriquita de Belém  | 21:30

10 de setembro

The Lakazans | Sala Sinatra Coctel Bar  | 21:00

11 de setembro

Hot Chocolates | Garufa  | 21:30

Los mecánicos | Sala Filomatic  | 22:00

Villanueva | El Contrabajo  | 22:00

12 de setembro

Sinestesia | Krazzy Kray  | 23:00

The Lakazans | A Pousada  | 23:00

A banda da loba | Sala Capitol | 21:00

Havana Soul | Sala La Room | 23:30

Moito! | Jagerlounge  | 23:00

13 de setembro

Mounqup | Sala A Arca da Noe  | 22:00

17 de setembro

Su Garrido | Sala El Pueblo  | 21:00

18 de setembro

Turma Caipira | Casa das Crechas  | 21:00

Espiño | Krazzy Kray  | 23:00

Nicolás Pastoriza | Radar Estudios | 21:00

The Bo Dereck´s + Inerttes | La Iguana Club  | 23:30

Black Stereo | Sala Master Club  | 22:30

Miguel Lamas Quartet | La Pecera | 22:30

19 de setembro

Miguel Lamas Quartet | Sala Ruido | 22:00

Moon Cresta | Sala Master Club | 22:30

Leirabuxo | Sala Pub Gatos | 23:59

23 de setembro

Aló Django | Borriquita de Belém | 21:30

Paul Álvarez Project | Sala Mardi Gras | 21:30

24 de setembro

Indomable | Sala Fábrica de Chocolate | 22:00

25 de setembro

Adrián Costa Blues Band | Sala Kominsky | 22:00

Bastards on Parade | Sala Ruido | 22:00

La Chata Soul | BâBâ Bar | 22:00

Queen Pro Quo | Jagerlounge | 23:00

26 de setembro

Adrián Costa Blues Band | Sala Guiōn | 23:30

Alejandro Vargas Trío | Sala La Room | 23:30

Lacón con Grelos Blues Band | Club Clavicembalo | 23:00

Monoulious DOP | Sala Capitol | 21:00 h

01 de outubro

Bakin Blues Band | BâBâ Bar | 21:00

02 de outubro

Carla Green & The Demons | Sala Mardi Gras | 22:30

Dios ke te crew | Sala Aturuxo | 21:00

Spanish Castle Magic | Moon Music Club | 22:00

Thee Blind Crows | Krazzy Kray | 23:00

Víctor Coyote | Salason

03 de outubro

Holywater | Sala Ruido | 22:00

Mounqup | Sala La Room  | 23:30

Soul Jacket | La Iguana Club | 23:30

Mascada | Sala Pub Gatos | 23:59

04 de outubro

Muddy Doll | Jagerlounge | 23:00

Budiño | Sala Capitol | 21:00

07 de outubro

Best Boy | Sala Sinatra Coctel Bar | 21:00

09 de outubro

Heroínas | Sala Filomatic | 22:00

Greenwater | Moon Music Club | 22:00

Blues do País banda | Sala A Fundación | 22:30

Grima + Kings of the Beach | Fábrica de Chocolate | 22:00

Wavy Gravies | La Pecera | 22:30

Sandra Calderón | Club Clavicémbalo | 23:00

10 de outubro

Wavy Gravies | Sala Guiōn | 23:30

Maldito Murphy | Sala Master Club | 22:30

Thee Blind Crows | Sala Filomatic | 22:00

Pauliña | El Pueblo | 21:00

11 de outubro

Bakin Blues Band | Krazzy Kray | 23:00

15 de outubro

Pierre Cedron | BâBâ Bar | 21:00

16 de outubro

Dixie Town | Radar Estudios | 21:00

Mascada | Sala La Room | 23:30

MJ Pérez | Casa das Crechas | 21:00

Moura | El Pueblo | 21:00

17 de outubro

Biribirlocke | Sala Pub Gatos | 23:59

Moura | Kominsky | 22:00

Stoned At Pompeii | Sala Master Club | 22:30

Mad Martin Trío | Sala Filomatic | 22:00

20 de outubro

Henderstons | Radar Estudios | 21:00

22 de outubro

Eladio y los seres queridos | Sala Sinatra Coctel Bar | 21:00

23 de outubro

Moon Cresta | El Contrabajo | 22:00

García MC | Casa das crechas | 21:00

Siete puertas | Sala pub gatos | 23:59

24 de outubro

Triangulo de Amor Bizarro | Fábrica de Chocolate | 22:00

25 de outubro

Tanxugueiras | Sala Rebullón | 21:00

29 de outubro

Felipe Villar Trio | Radar Estudios | 21:00

30 de outubro

Espiño | Kominsky | 22:00

Exit | Sala Mardi Gras | 22:30

Andrea and The Black Cats | El Pueblo | 21:00

31 de outubro

The Hendersons | Moon Music Club | 22:00

Tanxugueiras | Sala Náutico | 20:00